Jaunums- Calacatta quartz un Calacatta oro kvarci

Kvarcs ar marmora rakstu

Balti kvarci ar marmora dzīslām, kas gan izskatās skaisti, gan kalpos lieliski. Kvarca materiāli pieejami ar pulētu virsmu, pēc pieprasījuma var izgatavot arī matētus. Bez porām, antibakteriāls, noturīgs pret tehniskiem bojājumiem- skrāpējumiem un krasām temperatūras maiņām. Pieejams 20mm un 30mm biezumā, loksnes izmērs 3200x 1600mm.

Calacatta quart un Calacatta oro ir vieni no mūsu pārdotakajiem kvarca materiāliem, marmora unikālais skaistums ar kvarca tehniskām īpašībām, lieliska izvēle virtuves virsmām.

Kvarcs ir viena no tehniski labākajām izvēlēm virtuves virsmām. Kvarcs neskrāpējas, neko neuzsūc, nebaidās no krasām temperatūras maiņām, nemaina krāsu. Virtuves virsmas nezaudē savu sākotnējo izskatu gadiem ilgi, kvarcam nav nepieciešama īpaša kopšana, kā arī kvarcam nav nepieciešama atjaunošana vai pārpulēšana.

Keramikas virsmas

Keramika

Keramika Keramika ir unikāls materiāls, kas savu fantastisko īpašību dēļ ir ļoti pieprasīts materiāls tieši virtuvju virsmām. Cietāks pat par granītu un kvarcu- gandrīz nesaskrāpējams

Lasīt vairāk »