Tehnikas stiprināšanas veidi

Izlietnēm ir iespējami četri stiprināšanas veidi

No augšas ielikta izlietne (overmounted). Virsmā tiek izzāģēta atvere un izlietne, balstoties uz izlietnes malām, no augšas tiek stiprināta virsmā.

No apakšas stiprināta, jeb pabūvējama izlietne (undermounted). Virsmā tiek izzāģēta atvere, atveres malas tiek nopulētas un virsmā no apakšas tiek iestrādāti izlietnes stiprināšanas kronšteini. Izlietne tiek no apakšas ar kronšteiniem stiprināta pie virsmas. No apakšas stiprinātas izlietnes ir visbiežāk izmantotā un lietošanā ērtākā iespēja.

Līdzeni montējama izlietne (flush fit). Virsmā tiek izzāģēta atvere un no augšas tiek izfrēzēts padziļinājums, tāda kā trepīte izlietnes malas biezumā. Balstoties uz izlietnes maliņas, kas ir vienā līmenī ar virsmu, izlietne tiek stiprināta no augšas. Jāņem vērā, ka šāds stiprināšanas veids ir iespējams tikai izlietnēm ar noapaļotiem malu stūriem.

Integrētās izlietnes. Kvarca Silestone integrity izlietnes, no tāda pat materiāla kā virsma, kā arī Silgranite izlietnes ir iespējams integrēt virsmā bez redzamas savienojuma vietas.

Plīts virsmām ir iespējami divi stiprināšanas veidi- no augšas stiprināma plīts un vienā līmenī ar virsmu (flush fit). Tehnoloģija ir tāda pat kā izlietnēm un tikai plīts virsmas ar noapaļotiem stūriem ir iespējams integrēt vienā līmenī ar virsmu.
Tvaika nosūcējus, rozetes, izvelkamus garšvielu u.c plauktiņus arī ir iespējams gan no augšas stiprināt, gan iebūvēt vienā līmenī ar virsmu. Bet jāņem vērā, ka stūriem jābūt noapaļotiem, lai tehniski būtu iespējams integrēt virsmā.