Mākslīgais un dabīgais akmens

Dabīgais akmens- granīts, kvarcīts un marmors, kā arī mākslīgais akmens- kvarcs un keramika visi, izņemot marmoru ir cieti un izturīgi materiāli, kas kas neskrāpējas, nemaina krāsu, ir noturīgi pret straujām temperatūras maiņām un ir viegli kopjami. Visi materiāli ir pieejami loksnēs, un ja virsmas izmēri ir lielāki kā loksne, būs savienojuma vieta (atšķirībā no akrila sakausējuma, plastikāta, ko arī sauc par Mākslīgo akmeni). Strādājam ar vadošajiem materiālu ražotājiem, piedāvājam materiālus no nozares vadošajiem ražotājiem- Technistone, Silestone, Dekton, Caesarstone, Marazzi un citiem.

Esam apkopojuši materiālu priekšrocības un trūkumus, kas var atvieglot Jums piemērota materiāla izvēli. Visi piedāvātie materiāli ir pietiekami izturīgi ikdienas lietošanā, tādēļ iesakām izvēlēties pēc tīkamākā toņa un apstrādes veida, nevis ražotāja vai materiāla grupas.

Kvarcs

Priekšrocības– ciets un izturīgs materiāls bez porām, pieejams ļoti plašs toņu klāsts, pieejams gan ar pulētu, spīdīgu virsmu, gan matētu virsmu. Pieejamas arī izlietnes no kvarcs.
Trūkumi– nav UV noturīgs, nav augsta karstum noturība
Piemērots– virtuvēm, vannas istabām

Keramika

Priekšrocības– viscietākais materiāls, praktiski nav iespējams saskrāpēt, karstumizturīgs, ļoti plašs toņu piedāvājums gan ar pulētām, spīdīgām virsmām, gan matētām virsmām ar faktūru.
Trūkumi– salīdzinoši trausls materiāls
Piemērots– virtuvēm, vannas istabām un āra virsmām

Granīts

Priekšrocības– ciets un ļoti izturīgs, karstumizturīgs un noturīgs pret straujām temperatūras maiņām, 100% dabīgs materiāls ar neatkārtojamu dzīslojumu un skaistiem toņiem. Pieejams gan ar spīdīgu, pulētu virmu, gan ar matētu virsmu ar faktūru.
Trūkumi– gaišie toņi ir poraini un absorbē šķidrumus. Nav pieejami balti, tīri toņi
Piemērots– virtuvēm, vannas istabām, āra virsām

Granīts ir dabīgs materiāls, kas no karjerām klintīs tiek izzāģēts milzīgos blokos, sazāģēts loksnēs un nopulēta, vai nomatēta virsma, 100% dabīgs materiāls.

Marmors

Priekšrocības– ļoti dekoratīvs materiāls, skaiti toņi un neatkārtojams dzīslojums
Trūkumi– ļoti porains un absorbējošs materiāls, mīksts un viegli saskrāpējams materiāls, toņu un dzīslu dažādība tā paša materiāla dažādām loksnēm.
Piemērots– vannas istabām

Marmors ir dabīgs materiāls ar neatkārtojamiem toņiem un rakstu, bet mīksts un porains, nav piemērots virtuves virsmām