Cosentino vizīte

Cosentino vizīte

Cosentino vizīte 2022 gada rudenī- redzēt un piedzīvot Silestone kvarca akmens un Dekton ražošanas procesu sākot ar izejvielu sagādi. Redzēt, kā strādā viens no vadošajiem ražotājiem Cosentino. Nerimstoša attīstība un inovācijas. Cosentino ir ieviesis un atstrādājis materiālu ražošanu, apstrādi un loģistiku līdz sīkākajai niansei. Iespaidīgi.

Silestone kvarca akmens pārsvarā tiek lietots virtuves un vannas istabu virsmām. Lielisks materiāls, ar augstu noturību pret skrāpējumiem un krasām temperatūras izmaiņām. Viegli kopjams materiāls, kas nezaudē savu sākotnējo izskatu.

Dekton keramikas tipa materiāls, kas ir lieliski piemērots virtuves virsmām- nepārspējamā izturība pret skrāpējumiem, ar visaugstāko karstumizturību, var likt karstus katls un pannas uz virsmas, nebaidoties to sabojāt. Kā arī Dekton materiāls ir bez porām, nav jābaidās pat no ļoti agresīvām vielām, kas varētu sabojāt virsmu.

Sensa- dabīgā akmens apstrāde, kas “aizver” dabīgās poras un nodrošina to, ka akmens nepaliks ar pleķiem. Pat gaišajiem granīta un dabīgā kvarcīta akmeņiem Sensa tehnoloģija patiešām strādā. 

Keramikas virsmas

Keramika

Keramika Keramika ir unikāls materiāls, kas savu fantastisko īpašību dēļ ir ļoti pieprasīts materiāls tieši virtuvju virsmām. Cietāks pat par granītu un kvarcu- gandrīz nesaskrāpējams

Lasīt vairāk »