Akmens un mākslīgā akmens virsmas

Akmens virsmas, kas nezaudēs savu sākotnējo izskatu un būs viegli kopjamas. Strādājam tikai ar cietiem un izturīgiem materiāliem, ko novērtējuši un kā savus virsmu materiālus izvēlējušies vadošie mēbeļu izgatavotāji visā pasaulē. Lepojamies ar virsmu izgatavošanas un montāžas kvalitāti, kas neliek vilties pat prasīgākajiem klientiem. Ieteiksim un piemeklēsim tehniski pareizus risinājumus, kas neradīs problēmas ekspluatācijas laikā. Esam specializējušies tieši virsmu izgatavošanā, kas ir sarežģīts process un prasa īpašu rūpību. Tikai ar piemērotu aprīkoju un prasmīgiem meistariem ir iespējams panākt gaidīto rezultātu.

Akmens virtuves virsmas

Virtuves galda virsmas ir Akmens Dizains specializācija, pārsvarā izgatavojam virsmas virtuvēm no dabīgā akmens, kvarca un keramikas. Labi atstrādāta tehnoloģija virsmu precīzai nomērīšanai, augstākās kvalitātes izgatavošana, mēbeles sagatavošana montāžai un tehniski pareiza akmens virsmu montāža. 

Akmens vannas istabas virsmas un Izlietnes

Vannas istabu virsmas no dabīgajiem akmeņiem, kvarca un keramikas. Izgatavojam virsmas ar pabūvējamām, no augšas stiprināmām izlietnēm, kā arī akmens virsmas vienlaidus ar akmens izlietnēm pēc Jūsu idejas un rasējumiem. 

Tehnikas stiprināšanas veidi